طراحی سایت پرسش و پاسخ

هدف ما جلب رضایت شماست.

اگر نیاز به یک سایت حرفه ای پرسش و پاسخ دارید همین حالا با تیم برنامه نویسی وب آذین تماس بگیرید .

طراحی سایت پرسش و پاسخ

اینترنت سریع ترین راه برای یافتن پرسش و پاسخ ها در دنیای فن آوری می باشد . به طوری که کاربران به جای مطالعه چندین کتاب ترجیح می دهند با فشردن چند دکمه در اینترنت پاسخ سوالات خود را بیابند وب سایت های پرسش و پاسخ بستر مناسبی برای یافتن تمامی سوالات کاربران است.

یک وب سایت پرسش و پاسخ جایی است که مردم به راحتی سوالات خود را مطرح کرده و ظرف مدت کوتاهی پاسخ سوال خود را دریافت می کنند.

طراحی سایت پرسش و پاسخ حرفه ای

بعضی از سایتهای پرسش و پاسخ ساختار بندی مناسبی ندارندو در برخی مواقع باعث سردرگمی کاربران که به دنبال سوالات خود هستند،می شود.دسته بندی موضوعات مختلف در طراحی سایت پرسش و پاسخ (تیکت) از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

این کار باعث می شود کاربران سوالات و پاسخ های موجود در سایت را خوانده و راحت تر به پاسخ سوال خود دست پیدا کنند.

پرسش و پاسخ سایت پرسش و پاسخ (تیکت)

در سایت پرسش و پاسخ به تمامی سوالات پاسخ داده می شود ، اعمم از سوالاتی در مورد یک تخصص خاص و یا هر مساله ی دیگری که باشد . برخی از سایت های پرسش و پاسخ این امکان را دارند که سوالات مربوط به کارشناس را به صورت  مجزا نمایش و مخاطب را در پیدا کردن پاسخ سوالات خود راهنمایی کند .

نکات مهم برای طراحی سایت پرسش و پاسخ :

  1. عنوان سوال را به روشنی بیان کنیم
  2. از درج عبارات بی ربط خود داری کنید
  3. بهتر است برای پرسش های خود برچسب مناسب انتخاب کنید  و سوالات دسته بندی شوند تا نظم سایت بالا رود
  4. بهتر است تمامی پرسش و پاسخ ها دسته بندی شده باشند تا هر کاربر به هر مطلبی که نیاز دارد به دسته مربوط به سوال خود سر بزند
  5. افرادی هستند که در سایت های پرسش و پاسخ فعالیت زیادی دارند ، بهتر است برای جبران تلاش این افراد از تبلیغات رایگان به صورت آیکون های تصویری در کنار وب سایت خود استفاده کنید

نکته ی مهم در طراحی وب سایت پرسش و پاسخ

دیگر نکته ای که در طراحی وب سایت پرسش و پاسخ بسیار مهم است این است که سئو سایت بالایی داشته باشد تا کاربرانی که سوالات خود را در گوگل یا سایت های جستجوگر دیگر جستجو می کنند، این سایت را در نتایج جستجو مشاهده کرده و به بازدید از آن برای گرفتن پاسخ سوال خود بپردازند.

یک وب سایت پرسش و پاسخ با رابط کاربری ساده و زیبا، بسیار موثر تر از انجمن هاست.

درباره وب آذین

از نمونه کار های طراحی سایت پرسش و پاسخ می توان به وب سایت پرسش و پاسخ وب آذین اشاره کرد . این سیستم یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوای سایت های پرسش و پاسخ در زبان فارسی می باشد ، سیستم مدیریت محتوای این سایت رایگان می باشد ، تنها هزینه دریافتی برای طراحی سایت پرسش و پاسخ هزینه طراحی قالب اختصاصی می باشد.

طراحی سایت پرسش و پاسخ (تیکت)

امروزه افراد برای یافتن پاسخ پرسش های خود سریع ترین راه یعنی جستجو در دنیای اطلاعات اینترنت را انتخاب می نمایند زیرا از این طریق در کوتاه ترین مدت به پاسخ پرسش خود دست خواهند یافت و یا حتی با ورود به سایت پرسش و پاسخ که به همین منظور ایجاد گردیده است می توانند اگر در زمینه خاصی اطلاعاتی دارند به پرسش دیگران پاسخ گویند.

هدف اصلی سایت پرسش و پاسخ (تیکت)

در سایت پرسش و پاسخ به تمامی سوالات پاسخ داده می شود و . برخی از سایت های پرسش و پاسخ این امکان را دارند که سوالات مربوط به کارشناس را به صورت مجزا نمایش داده و مخاطب را در پیدا کردن پاسخ سوالات خود راهنمایی کنند.

هدف اصلی سایت پرسش و پاسخ (تیکت) ایجاد محیطی امن و آرام برای پاسخ گویی تخصصی به پرسش های کاربران در زمینه های موجود می باشد.

طراحی برنامه اندروید پرسش و پاسخ

در صورت نیاز به طراحی و برنامه نویسی برنامه اندروید جهت سامانه پرسش و پاسخ سفارش دهید.

طراحی برنامه تحت اندروید پرسش و پاسخ

طراحی و برنامه نویسی برنامه اندروید جهت سامانه پرسش و پاسخ با تمامی امکانات مورد نیاز

طراحی برنامه ios پرسش و پاسخ

در صورت نیاز به اپلیکیشن ios  ویژه پرسش و پاسخ میتوانید برنامهios  خود را نیز سفارش دهید.