طراحی سایت مهندسی

طراحی سایت مهندسی در رشته های مختلف جهت شرکت های فنی – مهندسی و گروه هایی از جمله مهندسی برق و الکترونیک، مکانیک، صنایع غذایی، پتروشیمی، کامپیوتر، مهندسی هوا فضا، عمران و تاسیسات ساختمانی و … قابل اجرا و پیاده سازی می باشد.

هرکدام از شاخه های مهندسی مختصات، ویژگی ها و دانش خود را دارند بدین جهت ساخت و طراحی سایت هر کدام نیز متفاوت و دارای کاربردهای دیگرسان می تواند باشد

نمونه سایت های مهندسی

طراحی سایت مهندسی ، طراحی سایت مهندسان مشاور، طراحی سایت شرکت مهندسی، طراحی سایت گروه مهندسی عمران، طراحی سایت مهندسی الکترونیک و … از جمله مثال هایی در زمینه طراحی وب سایت های مهندسی است.

طراحی سایت مهندسی درخور شرکت‌های مهندسی که در عرصه‌های گوناگون مانند مهندسان عمران، مهندسان زلزله، مهندسان راه و ساختمان ، کار‌شناسان فنی، مهندسین سد و سازه‌های عظیم و شرکت‌های مهندسان مشاور و مهندسان سایر رشته‌های فنی که دایره بسیار گستره‌ای مانند مهندسان برق، مهندسان مکانیک، مهندسان ساخت و تولید و غیره که شامل خیلی از نمونه کار‌ها و پروژه‌های اجرایی هستند و خدمات متفاوتی را عرضه می‌کنند است.

نمونه خصوصیات یک طراحی سایت مهندسی

در دنیای امروز و در عصر ارتباطات، کمتر کسی است که برای بدست آوردن معلوماتی در یک زمینه خاص به اینترنت مراجعه نکند. اینترنت کم کم به بخشی جدا ناپذیر از زندگی ما بدل می شود. استفاده از اینترنت در بین دانشجویان، مهندسان و افراد عادی روز به روز گسترش پیدا می کند.

شما نیز به عنوان فردی که در زمینه کاری خاصی فعالیت می کنید به راحتی می توانید در این عرصه حضور یابید. طراحی سایت مهندسین، به شما کمک می کند که در جامعه افراد متخصص کاری خود در اینترنت حضور یابید و خود را مطرح کنید. به همین منظوروجود سایتی که جامعه مهندسین متخصص در زمینه های گوناگون را به بازدیدکنندگان معرفی کند امری مهم به شمار می آید.

طراحی سایت مهندسی ارزان

خصوصیت شناساندن کالا‌ها و نشان دادن پروژه‌های موفق و همینطور بالا بردن فروش و بازاریابی اینترنتی، از نمونه خصوصیات یک طراحی سایت مهندسی مناسب است.
شما با طراحی سایت مهندسی قادر خواهید بود کالا‌ها و محصولات و خدماتتان را به آسانی در معرض دید مخاطبانتان بگذارید و برای آن‌ها تسهیلاتی فراهم کنید که دیگر به منظور دیدن خدمات شما و دیدن کالاهای شما و پرسش و پاسخ درباره آن‌ها، احتیاجی به سفر‌های کوتاه و بلند شهری نداشته باشند.
خیلی از شرکت‌های مهندسی در حال حاضر با استفاده از طراحی سایت به منظور کسب و کارشان، سبب جلب رضایت مشتری‌ها و همینطور بالا بردن فروش و درآمد شرکتشان گشته‌اند.

ویژگی های یک وب سایت های مهندسی

ویژگی های ذکر شده برای طراحی سایت مهندسی ، ویژگی هایی می باشند که هر وب سایت مهندسی باید دارای این ویژگی های پایه باشد تا بتوان از وب سایت مهندسی انتظار درآمدزائی را داشت ، در غیر این صورت طراحی وب سایت مهندسی فقط به منظور ایجاد پرستیژ کاری برای مهندسین محترم انجام می گیرد ولی اگر خواهان کسب درآمد از طریق اینترنت برای شغل مهندسی خود هستید از شرکتی که طراحی وب سایت مهندسی خود را سپرده اید ، درخواست نمایید که ویژگی های زیر را در پروژه ی شما اجرا نمایند

 • وب سایت های مهندسی دارای سئوی مناسب هستند تا افراد علاقه مند بتوانند از طریق اینترنت به راحتی به وب سایت مهندس مربوطه راهنمائی شوند
 • وب سایت های مهندسی باید دارای محتوای مناسب باشند تا موتورهای جستجو علاقه ی بیشتری به ایندکس کردن مطالب وب سایت مهندسی شما داشته باشند
 • وب سایت مهندسی باید دارای بخش معرفی کامل مهندس مربوطه باشد تا علاقه مندان بتوانند به راحتی با مهندس مربوطه ارتباط برقرار نمایند
 • یک وب سایت مهندسی باید دارای انواع مقاله های مختلف در زمینه ی کاری مهندی مربوطه باشد
 • یک وب سایت مهندسی کامل حتما باید دارای یک امکانات و ویژگی منحصر به فرد باشد
 • یک وب سایت مهندسی ایده آل باید حتما دارای ظاهر منحصر باشد نه یک ظاهر گرافیکی تکراری
 • در طراحی وب سایت مهندسی باید از کدهای سبک استفاده شود تا سرعت وب سایت مهندسی بازدیدکنندگان را به بستن صفحه ی سایت ترغیب ننماید
 • وب سایت های مهندسی ایده آل اغلب دارای خبرنامه هستند
 • در اکثر وب سایت های مهندسی از ماشین آلات جدید و ماشین آلاتی که در رشته ی مربوطه دارای استفاده و بهره ی زیاد هستند نوشته می شود
 • یک وب سایت مهندسی مناسب باید دارای فرم سفارش کار از طریق اینترنت باشد تا بتوان کارفرمان علاقه مند را جذب نمود
 • در وب سایت مهندسی که برای افزایش درآمد طراحی می شود حتما باید شرایط و نحوه ی کاری مهندس مربوطه به طور کامل ذکر شود
 • یک وب سایت مهندسی حرفه ای  باید دارای انجمن های گفتگو باشد

شرکت وب آذین

اگر هنوز اقدام به طراحی وب سایت مهندسی خود ننموده اید ، شرکت وب آذین می تواند شما را تا رسیدن به هدف خود و کسب درآمد از طریق اینترنت راهنمائی نماید برای سفارش طراحی سایت مهندسی و یا مشاوره ی کاملا رایگان می توانید با کارشناسان شرکت وب آذین تماس حاصل نموده و کلیه ی امکانات درخواستی خود را برای اجرا بر روی وب سایت مهندسی خود ذکر نمایید تا طراحان وب سایت شرکت وب آذین در اسرع وقت اقدام به طراحی وب سایت مهندسی شما نموده و بتوانند در کمترین زمان ممکن وب سایت شما را با بهترین کیفیت تحویل نمایند

شرکت‌های مهندسی و شرکت‌های مهندسان مشاور به دلیل عرضه خدمات فنی و گوناگون نیاز دارند تا پیش از پذیرفتن پروژه از جانب خودشان و یا دادن سفارش به این شرکت‌ها از سابقه، رزومه شرکت، نمونه پروژهای اجرا شده نظیر عکس‌ها و ویدئو‌های پروژه، معرفی مدیران و افراد متخصص در رشته‌های مهندسی، گواهینامه‌ها و مدارک و اسناد شرکت، محاسبات لازم و موردهای ضروری در طراحی سایت شرکت مهندسی مطلع شوند تا بتوانند در دادن و قبول کردن سفارشات پروژه‌های عظیم از سمت مشتری و متقاضی نقش فعال و اثرگذاری را ایفا کنند.

اهمیت داشتن سایت مهندسی

طراحی سایت مهندسی به مهندسین با هر زمینه کاری که دارند این امکان را می‌دهد تا بتوانند با جامعه گسترده تری از متخصصین در ارتباط باشند و کار‌ها و مهارت‌های خود را در معرض دید همگانی بگذارند. به همین دلیل داشتن سایتی که جامعه مهندسی متخصص را با هر گونه گرایشات مهندسی به بازدیدکنندگان معرفی کند و مهارت‌های آن‌ها را به دیگران انتقال دهد سودمند و خدمت به جامعه علمی است.

طراحی سایت در جهت شرکت مهندسی از یکی از ضروریات برای موفق شدن در عرصه مهندسی در همه زمینه‌ها و ارائه هر چه بیشتر خدمات در پروژه‌های عمرانی و فنی مرتبط به آن و همچنین سایر رشته‌های مهندسی اثرگذار می‌باشد.

طراحی برنامه اندروید مهندسی

همپای فناوری های جدید پیش رفتن، از اصلی ترین اهداف هر کسب و کار موفقی است. امروزه موبایل های هوشمند و تبلت ها ، ابزارهای پررونقی هستند که همه افراد به راحتی به آنها دسترسی دارند و از آنها استفاده می کنند. طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشن اندروید برای ساعت های هوشمند، تلویزیون های هوشمند و سایر تجهیزات دارای سیستم عامل اندرویدی به صورت اختصاصی از دیگر خدمات ما همگام با  پیشرفت فناوری است.

طراحی برنامه تحت اندروید مهندسی

طراحی و برنامه نویسی برنامه اندروید جهت سامانه مهندسی با تمامی امکانات مورد نیاز

طراحی برنامه ios مهندسی

امروزه گوشی های iphone و تبلت های ipad و گجت های هوشمند شرکت apple طیف وسیعی از بازار را به خود اختصاص داده اند، درنتیجه هر کسب و کار موفقی در کنار سایر امکاناتی که برای مشتریان خود فراهم می کند ساخت یک اپلیکیشن IOS را از نیازهای اساسی و اجتناپ ناپذیر جهت رونق به کسب و کار خود می داند.

در صورت نیاز به اپلیکیشن ios  ویژه مهندسین میتوانید برنامهios  خود را نیز سفارش دهید