طراحی سایت جراحی زیبایی

طراحی سایت جراحی زیبایی

این روزها دیگر چیزی نیست که مردم نتوانند در موتور جستجوی گوگل پیدا کنند، رفتن به گوگل برای خرید یا کنجکاوی یا حتی یافتن پزشک جراحی زیبایی!امروزه با افزایش روز افزون کاربران اینترنت تمامی مشاغل با حضور دراین دهکده ی جهانی سعی در معرفی خود و خدمات خود به افراد جامعه دارند.در همین زمینه افراد جامعه نیز برای رفع نیاز های خود ابتدا در اینترنت جستجو می کنند تا اطلاعات بیشتری را کسب کرده و بتوانند به بهترین شکل و با اطلاعات کافی نیاز های خود را برطرف سازند.

طراحی سایت جراحی زیبایی

طراحی وب سایت حتی در حوزه پزشکی نیز جای خود را باز کرده و کلینیک های بزرگ خدمات پزشکی و بیمارستان های تخصصی و … از جمله مشتریان خلق چنین سایت هایی هستند . علاوه بر این ها برخی از پزشکان به صورت شخصی اقدام به طراحی وب سایت پزشکی در حوزه کاری خود می نمایند .
همینطور میداینم که بازار جراحی های زیبایی نیز داغ است و انتخاب یک پزشک خبره و مورد اعتماد ، از میان انبوه پزشکان جراحی زیبایی ممکن است بسیار دشوار تر از حد انتظار باشد .

طراحی وب سایت جراحی زیبایی

طراحی وب سایت جراحی زیبایی می تواند کمک موثری برای بازدید کنندگان سایت در یافتن جراح مناسب باشد و بسیاری از سوالات متداول بیماران را پاسخ بگوید . از سویی دیگر طراحی وب سایت جراحی زیبایی برای خود پزشک نیز مفید خواهد بود. چرا که بازدیدکنندگان سایت با این پزشک و توانایی ها و سوابق کاری وی آشنا شده و بر تعداد مراجعین پزشکانی که اقدام به طراحی وب سایت جراحی زیبایی نموده اند افزوده خواهد شد .

مزایا طراحی سایت اختصاصی جراحی زیبایی:

سایت جراحی زیبایی معرف شما به بازدیدکنندگان است. شما در سایت خود می توانید به طور دقیق مراجعه کنندگان به سایت را با تخصص و سوابق کاری و فعالیت های خود آشنا کنید.شما می توانید عکس های قبل و بعد از عمل بیماران را به عنوان نمونه کارهای خود در سایت قرار دهید و با توضیح درباره ی چگونگی عمل، نحوه ی عمل، عوارض احتمالی عمل، و توضیحات تکمیلی درباره ی دوران نقاهت، بازدیدکنندگان را بطور کامل با عمل آشنا سازید.

تماس با ما

شما به طور آنلاین می توانید با بیماران خود در ارتباط بوده و در صفحه ی پرسش های متداول، یکبار برای همیشه به سوالات آن ها پاسخ دهید.بازدیدکنندگان از سایت شما می توانند بدون تماس تلفنی با رزرواسیون وقت بصورت آنلاین قرار ملاقات را تنظیم کنند. همچنین با دیدن آدرس مطب بر روی نقشه ی گوگل براحتی مطب شما را پیدا کنند.

امکانات و مواردی که لازم است در طراحی وب سایت جراحی زیبایی مورد توجه قرار گیرند :

۱) قرار گرفتن بخشی در سایت با محتوای تحصیلات ، مدارک ، محل تحصیل و سوابق درخشان پزشک جراح .
۲) درج تصاویر واقعی از عمل های زیبایی و در واقع نمونه کارهای پزشک .
۳) لیستی از بیمارستان ها و کلینیک هایی که پزشک در آن ها عمل جراحی انجام می دهد و بیمه های طرف قرار داد .
۴) توضیحاتی در مورد انواع جراحی های زیبایی ، مانند چگونگی انجام هر عمل ، بهترین زمان اقدام برای جراحی ، عوارض ، طول درمان ، مراقبت های پس از عمل و … .
۵ ) بخش پاسخگویی به سوالات .
۶) بخش پاسخ دهی به سوالات متداول .
۷) پیشنهادات راه حل های جراحی برای افرادی با مشکلات گوناگون .
۸) امکان تعیین وقت قبلی از طریق سایت و بدون نیاز به تماس تلفنی
۹) آدرس و شماره های تماس مطب

سئو و بهینه سازی طراحی سایت جراحی زیبایی

درپایان به این مطلب مهم توجه نمایید که طراحی وب سایت جراحی زیبایی تنها زمانی برای پزشک و متقاضیان جراحی های زیبایی مفید واقع خواهد شده که دیده شود ! بنابر این بسیار مهم است که وب سایت شما در نتایج موتورهای جستجو از رتبه خوبی برخوردار باشد و در گزینه های ابتدایی یا دست کم صفحات اول و دوم نتایج جستجو قرار گیرد . لذا بسیار مهم است که در طراحی وب سایت جراحی زیبایی از یک سئو کار راهنمایی بگیرید تا رتبه مناسبی در نتایج جستجوی گوگل داشته باشید.

طراحی برنامه اندروید جراحی زیبایی

تیم ساخت اپلیکیشن های اندرویدی با طراحی برنامه اندرویدی کارآمد برای خدمات جراحی زیبایی از هر نقطه ای از ایران در خدمت شما می باشد.

طراحی برنامه تحت اندروید جراحی زیبایی

طراحی و برنامه نویسی برنامه اندروید جهت سامانه جراحی زیبایی با تمامی امکانات مورد نیاز

طراحی برنامه ios جراحی زیبایی

در صورت نیاز به اپلیکیشن ios  ویژه جراحی زیبایی میتوانید برنامهios  خود را نیز سفارش دهید