طراحی سایت تفریحی

طراحی سایت تفریحی

درصد بسیار زیادی از بازدیدکنندگان سایت های اینترنتی را مخاطبان سایت های تفریحی و سرگرمی تشکیل میدهند. محتوای این سایت ها را معمولا مطالب و تصاویر جالب و گاه خنده دار و یا اخبار سرگرم کننده  و گاه فال و لطیفه شامل می شوند.

. پس اگر وب سایتهای تفریحی جذاب و خوب طراحی شده باشند و محتوا و مطالب آنها برای بیننده جذاب باشد قطعا جزء سایت های اینترنتی پر بازدید می شوند.

از بازی های آنلاین تا اخبارهای متنوع تاریخی و هنری و گالری عکسهای جالب ولطیفه و جوک و پیامکهای خنده دار، جزء مطالبی هستند که برای عموم مردم جذابیت دارند ومعمولا مخاطبین زیادی دارند . هر شخصی در خر سن و سالی یا با هر درجه ای از تحصیلات بلاخره  نیاز به گذراندن لحظاتی شاد و مفرح دارد وممکن است چند وقت یکبار سری به سایت های تفریحی بزند و از مطالب و امکانات آنها استفاده لازم را ببرد .

هدف سایت های تفریحی

هدف سایت های تفریحی – سرگرمی  مثل سایر سایت های دیگر جذب بازدید کننده بیشتر است و در آمد این سایت ها پس از افزایش بازدید کننده و با گرفتن آگهی های تبلیغاتی تامین می شود . در حال حاضر پخش پیام های بازرگانی و قراردادن بنر ها و لینک های تبلیغاتی مابین مطالب سرگرم کننده بسیار مرسوم است. برخی از سایت های پربیننده سرگرمی هم به اعضای دسترسی اعضا به بخشی از سایت از بازدیدکنندگانشان حق اشتراک می گیرند.

اگر شما به دنبال طراحی و راه اندازی یک سایت تفریحی سرگرمی هستید فراموش نکنید که باید زمان کافی برای بروز رسانی سایت خود داشته باشید ، سایت های سرگرم کننده برای جذب مخاطبین روزانه باید بصورت مداوم بروز شوند. همچنین مطالب باید بگونه ای انتخاب شوند که بتوانند نظر خواننده یا بیننده را جلب کنند.

قابلیت های مورد نیاز سایت های سرگرمی و تفریحی کدامند؟

بخش مقالات هسته اصلی سایت های تفریحی را تشکیل می دهند ، قابلیت درج مطلب بصورت وبلاگ وار و دسته بندی شده با برچسب های مختلف بسته به نیاز و سلیقه مدیر سایت  و امکان آپلود تصاویر در مطالب جزو قابلیت های پیش فرض یک سایت تفریحی سرگرمی هستند.

در طراحی سایت تفریحی / سرگرمی ، بهتر است قابلیت عضویت کاربران در نظر گرفته شود.  شما می توانید با استفاده از قابلیت عضویت کاربران ، بخشی از مطالب خود را تنها به اعضای سایت دسترسی دهید. اینکار از نظر اعتبار آماری برای جذب تبلیغات اینترنتی اهمیت بالایی دارد. همچنین ممکن است بخواهید مطالبی را تحت عنوان مطالب ویژه یا VIP برای اعضای خاص سایت به نمایش بگذارید.

قابلیت جستجو در مطالب سایت نیز یکی از پیش نیازهای یک سایتهای تفریحی هستند . این قابلیت به کاربران این امکان را می دهد که بتوانند مطالب مورد نظر خود را جستجو کنند.

قابلیت اشتراک مطالب در شبکه های اجتماعی  و همچنین قابلیت اشتراک از طریق ایمیل می تواند به عنوان تبلیغاتی موثر برای سایت شما عمل کند. با این قابلیت ها هر کس می تواند براحتی مطالب سایت شما را در شبکه های اجتماعی به اشراک بگذارد و به این ترتیب تعداد بازدیدکنندگان شما روز به روز بصورت تصاعدی بیشتر خواهد شد.

در  طراحی سایت های تفریحی و سرگرمی به چه مواردی دقت کنیم؟

یک سایت سرگرم کننده می بایست در زمینه روش طراحی شود. طراحی سایت های تیره مناسب  سایت های تفریحی نیستند. سعی کنید در تم اصلی از رنگ سفید بهره بگیرید.

چیدمان در طراحی یک سایت حرف اول را می زند. سایت خود را طوری چیدمان کنید که در عین حال که پربار باشد بلوک های مختلف سایت از یکدیگر تفکیک شده باشند.

محل قرارگیری تبلیغات را در سایت خود طوری در نظر بگیرید که سایت را بیش از حد شلوغ نکنند. فراموش نکنید هدف اصلی شما جذب مخاطب است . اگر بازدید کننده با دیدن یک سایت شلوغ بلافاصله آنرا ببندد . آگهی ها تاثیر منفی روی سایت خواهند داشت.

استفاده از سیاست طراحی سایت ترکیبی می تواند یک گزینه مناسب برای درآمد سایت شما باشد

اخیرا سایت های سرگرم کننده به این نتیجه رسیده اند که برای درآمد بیشتر می توانند از طراحی سایت ترکیبی یا طراحی سایت چند منظوره استفاده کنند. به این معنا که در قالب یک سایت تفریحی ، یک سایت فروشگاهی یا سایت تبلیغاتی را نیز اضافه کنند. برخی هم از تالار گفتمان و یا شبکه اجتماعی در کنار سایت سرگرم کننده خود بهره می گیرند. این سیاست می تواند در کسب درآمد بیشتر یک وب سایت نقش مهمی ایفا کند.

سایت سرگرمی چه نوع سایت هایی را در بر میگیرد؟

طراحی وب سایت های تفریحی شامل سایت هایی هستند که مختص بازی آنلاین و مسابقات آنلاین بوده و یا سایت هایی که به تولید کردن محتوای تفریحی و سرگرمی پرداخته اند .

سایت های بازی آنلاین معمولا تمام توجه خود را به بازی متمرکز کرده و از لحاظ طراحی نیز ممکن است ساختاری متفاوت داشته باشند، اما اکثر سایتهای تولید محتوای سرگرم کننده دامنه وسیعی از تفریحات را داشته واصل و  اساس کار آنها ارائه دادن اخبار و مطالب سرگرم کننده بصورت مستمر است وبعضی از این سایتها  ممکن است بخش جنبی نیز در مورد بازی های آنلاین در سایت خود داشته باشند.

سایتهای تفریحی چه محتوا یی دارند ؟ طراحی وب سایت تفریحی چگونه است ؟

سایت های تفریحی معمولا از تصاویر و ویدیو های جذابی تشکیل شده اند، این سایت ها تصاویر خود را به اشتراک میگذارند همانند برخی از وب سایت های اجتماعی که اینگونه کار می کنند .

طراحی برنامه اندروید تفریحی

در صورت نیاز به طراحی و برنامه نویسی برنامه اندروید جهت سامانه تفریحی سرگرمی  می توانید برنامه اندروید خود را سفارش دهید

طراحی برنامه تحت اندروید تفریحی

طراحی و برنامه نویسی برنامه اندروید جهت سامانه تفریحی سرگرمی با تمامی امکانات مورد نیاز

طراحی برنامه ios تفریحی

در صورت نیاز به اپلیکیشن ios  ویژه تفریح, سرگرمی میتوانید برنامهios  خود را نیز سفارش دهید