طراحی سایت آموزشگاهی

طراحی سایت آموزشگاهی وب آذین

اگر نیاز به داشتن یک سایت آموزشگاهی دارید که تمامی امکانات موجود در سایت های نیازمندی قدرتمند و مورد نظر را داشته باشید با ما باشید.

طراحی سایت آموزشگاهی

در دنیای رقابت، امروزه آموزشگاه های مختلف به دنبال این هستند که مزیت های رقابتی نسبت به رقبای خود پیدا کنند. یکی از خدماتی که برای هر آموزشگاهی می تواند مزیت رقابتی محسوب شود، داشتن یک وب سایت و ارائه ی خدمات الکترونیک از طریق آن می باشد.در این بین نیاز به استفاده از اینترنت و طراحی سایت برای موسسات آموزشی و آموزشگاهی بیشتر از صنوف دیگر احساس می شود.در طراحی سایت آموزشی باید بتوان ارتباط درست بین متقاضیان آموزش و موسسات آموزشی برقرار کرد.

در این متن درباره ویژگی های طراحی سایت آموزشی اختصاصی مجموعه وب آذین و امکانات مناسب برای سایت های آموزشی صحبت می کنیم.طراحی سایت آموزشگاهی راه حلی مناسب و بصرفه با توجه به رشد و توسعه روز افزون تجارت های مختلف از جمله آموزشگاه ها، قطعا و حتما نیاز های تبلیغاتی آنها نیز رو به تغییرات اساسی می باشد.

ویژگی ها و مزایای طراحی سایت آموزشی توسط طراحی سایت وب آذین:

سایت های آموزشی طراحی شده توسط طراحی سایت وب آذین علاوه بر امکانات مذکور دارای گرافیک مناسبی است که ضمن ایجاد جذابیت، چشم را نیز خسته نکند. زیرا کاربران مدت زمان قابل توجهی را در سایت های آموزشی  سپری می کنند و خواندن مطالب آموزشی باید به گونه ای باشد که چشم کاربر اذیت نشده و کاربر کمتر خسته شود و علاقمند به مطالعه بیشتر باشد. همچنین کاربر باید بتواند براحتی به قابلیتها و محتوای مختلف سایت دسترسی داشته باشد، به همین علت منوها و رابط کاربری آسان در طراحی یک سایت آموزشی بسیار اهمیت پیدا می کند.
سیستم مدیریت محتوای ساده و سریع سایت های آموزشی طراحی شده توسط طراحی سایت وب آذین نیز از جمله مزایای غیر قابل انکار برای مدیران سایت های آموزشی  است. زیرا مدیر سایت آموزشی دائما باید محتوای سایت را بروز کند و علاوه بر متن، تصاویر و ویدیوهای آموزشی را نیز سریعا آپلود کرده در اختیار مخاطبان قرار دهد.

مهمترین مزیتطراحی سایت آموزشی توسط طراحی سایت وب آذین:

اما بدون شک مفیدترین مزیت سایت آموزشی طراحی شده توسط طراحی سایت وب آذین قابلیت فوق العاده آن برای قرار گرفتن محتوای آموزشی شما در بالاترین نتایج جستجوی گوگل است. قالب و معماری سایت کاملا منطبق با جدیدترین الگوریتمهای گوگل و سایر موتورهای جستجو طراحی می شوند و طراحی سایت وب آذین تضمین می کند سایت آموزشی شما هیچ مشکل فنی از این لحاظ نداشته باشد.

امکانات طراحی سایت آموزشی

1-تاریخچه و معرفی مرکز آموزشی

2-اخبار مرکز آموزشی و سایر اخبار مرتبط

3-دوره های آموزشی در حال برگزاری و دوره های آموزشی آتی

4-شرایط و نحوه ثبت نام متقاضیان آموزش

5-برنامه زمان بندی کلاس ها

6-ثبت نام آنلاین در دوره های آموزشی

7-معرفی کتاب ها و جزوات آموزشی

8-فروش کتاب ها و جزوات و سایر وسائل کمک آموزشی

9-صدور کارنامه و اعلام نتایج

10-دانلود جزوات اساتید

11-نمونه سؤالات و …

12-تصاویر و ویدیوهای آموزشی

13-گالری تصاویر از آموزشگاه و فعالیتهای آن

14-درج نظرات راجع به آموزشگاه و دوره های آموزشی

15-خبرنامه ایمیلی و پیامکی برای کاربران

16-امکان گفتگوی زنده با پشتیبان آموزشی

17-معرفی اساتید و مربیان به صورت گرافیکی

18-انجمن گفتگو

19-ربات تلگرام با امکان درج محتوای سایت در کانال تلگرام به صورت اتوماتیک

20-برگزاری نظرسنجی های آنلاین

طراحی برنامه اندروید آموزشگاهی

آموزشگاه ها در هر سطحی که باشند، از آموزشگاههای کودکان گرفته تا دانش آموزان و در نهایت آموزشهای دانشگاهی و همچنین آموزشهای تکمیلی و جنبی،قطعا برای معرفی کلاس ها و خدمات آموزشی خود نیاز به اپلیکیشن اندروید یا آیفون نیز دارند. با مورد توجه قرار گرفتن روزافزون اپلیکیشن های مختلف در ایران، آموزشگاه ها و برخی مدارس هم برای معرفی خدمات و دوره های آموزشی اقدام به سفارش اپلیکیشن اندرویدی می نمایند. به علاوه برخی آموزشگاهها با طراحی اپلیکیشن موبایل به آموزش رایگان برخی دوره های خود می پردازند مثلا اپ اندروید آموزش زبان ، اپ های آموزشگاه های خطاطی و...کاربران با دانلود این نوع اپ ها می توانند با خدمات این مراکز و کیفیت آموزش آنها آشنا شوند و در ردیف مشتریان آتی این مراکز قرار گیرند.

طراحی برنامه تحت اندروید آموزشگاهی

طراحی و برنامه نویسی برنامه اندروید جهت سامانه آموزشگاهی با تمامی امکانات مورد نیاز

طراحی برنامه ios موزشگاهی

در صورت نیاز به اپلیکیشن ios  ویژه آموزشگاه میتوانید برنامهios  خود را نیز سفارش دهید به واسطۀ این برنامه‌ها، کاربران می‌توانند مستقیماً از طریق گوشی خود با برندها در ارتباط باشند و از خدمات مختلف آنها بهره‌مند شوند. بدین‌ترتیب یک رابطه محکم میان مشتری و برند شکل می‌گیرد که به راحتی از بین نخواهد رفت. پس بهتر است این فرصت استثنایی را نادیده نگرفته و با ساخت یک برنامۀ قدرتمند، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب در اختیار کاربران بگذارید. تیم ما آماده است تا در این زمینه با شما همکاری کرده و یک برنامۀ مناسب گوشی برای شما تولید نماید.