طراحی سایت املاک

طراحی  سایت املاک

طراحی وب سایت املاک خود را از این صفحه آغاز کنید.

طراحی سایت مشاوره املاک و یا طراحی سایت املاک از جنبه های مختلف مزایا و سودمندی های بیشماری دارد .

امروزه در عصر الکترونیک هر شغل یا تجارت برای توسعه به فعالیت و  حضور در دنیای مجازی نیاز دارد و در این میان مشاورین مسکن نیز از این قاعده مستثنا نمی باشند ، همچنین جستجو و تقاضای کاربری در رابطه با خرید ، فروش ، و اجاره مسکن نیز در سالهای اخیر در اینترنت و وب سایت ها افزایش چشمگیری داشته است.

فعالیت و اهمیت حضور طراحی سایت املاک در دنیای اینترنت

همه ما بسیاری از نیاز های خود را در اینترنت جستجو می کنیم و فعالیت و اهمیت حضور در دنیای اینترنت روز به روز رو به افزایش است. حضور در این شبکه گسترده ارتباطات را گسترده تر کرده است به نوعی که برخی از مشاورین املاک فعالیت خود را در سطح کل شهر و استان گسترش داده اند ، و مخاطبین آنها در هر نطقه از شهر می توانند عکس و اطلاعات فایل مورد نظر خود را بیابند و برای امور بعدی اقدام کنند.

طراحی وب سایت املاک یکی از خدمات تیم طراحی وب سایت وب آذین می باشد.

شما می توانید با سپردن  طراحی وب سایت املاک خود باعث بهبود ارائه خدمات به مشتریان خود شوید .

تحویل سریع و ارزان  ویژه برای کسانی که وب سایت املاک با ویژگی تحویل فوری و ارزان قیمت می خواهند.

طراحی سایت به صورت کاملا اختصاصی و با استفاده از آخرین تکنولوژی های طراحی سایت.

مزایای طراحی سایت آژانس مسکن

طراحی سایت املاک به نیازهای مختلف افراد در زمینه املاک و مستغلات پاسخگوست. سریع ترین راه برای پیدا کردن خانه یا مغازه مورد نظر برای خرید، رهن یا اجاره؛ جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه و انرژی؛ امکان مشاهده و بررسی و مقایسه تمامی موارد مربوط به رهن و اجاره یا فروش واحدهای تجاری، مسکونی و … از دستاوردهای طراحی وب سایت املاک است.

بمنظور تسهیل مدیریت فروش و اجاره املاک کشور برآن شدیم تا با طراحی سایت مدیریت املاک و مستغلات برای آژانس های املاک و فعالان و بنگاه املاک، سهمی کوچک در مکانیزه نمودن فروش و اجاره املاک در کشور به انجام رسانیم.

امکانات ویژه در طراحی سایت املاک   

امکان عضویت افراد و ثبت ملک  , امکان ثبت املاک توسط مشاورین, نمایش املاک اوکازیون, نمایش املاک ویژه بصورت اسلایدر, تفکیک املاک براساس فروش، رهن و اجاره, گالری تصاویر برای هر ملک, نمایش موقعیت ملک بر روی نقشه, فرم درخواست بازدید

طراحی برنامه اندروید املاک

بهترین و سریعترین راه ممکن برای یافتن املاک از طریق اینترنت و به خصوص اپلیکیشن های اندرویدی میباشد . با داشتن اپلیکیشن اندرویدی املاک ، میتوانید کسب و کار جدیدی را بدون هیچگونه دردسی شروع کنید یا برای بنگاه معاملاتی خود ، چنین اپلی ایجاد و در اختیاز مشتری ها قرار بدید .

با داشتن وب سایت و اپلیکیشن اندرویدی خود مشتری ها را از جدیدترین املاک ثبت شده ، جزئیات, قیمت ، تصاویر و … مطلع سازید و آنها را به یافتن ملک مورد نظر خود به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنید.

طراحی برنامه تحت اندروید املاک

طراحی و برنامه نویسی برنامه اندروید جهت سامانه املاک با تمامی امکانات مورد نیاز

طراحی برنامه ios املاک

در صورت نیاز به اپلیکیشن ios  ویژه املاک میتوانید برنامهios  خود را نیز سفارش دهید